Výroba rozvaděčů

 

Při výrobě rozvaděčů preferujeme předního německého výrobce tohoto sortimentu firmu RITALL. Pokud jsou zákazníkem požadovány specifické parametry na výrobce (např. dodržení standardů a zvyklostí zákazníka), dodáváme rozvaděče dalších výrobců. Při speciálních požadavcích vyrábíme rozvaděče tzv. na míru, jako jsou nadstavbové skříně již existujících el. rozvoden apod.

Typy rozvaděčů a vnitřní výbava jsou specifikovány projektem. Pro vnitřní vybavení používáme značkové komponenty od ověřených dodavatelů jako Weidmuller, Wago, OEZ, Schneider Electric, Siemens, Lapp Kabel apod. Pro extrémní klimatické podmínky vyrábíme rozvaděče s klimatizací nebo s topením. Ke každému rozvaděči je vystaveno Osvědčení o jakosti a kompletnosti výrobku. Společnost ZPA Industry, a.s. je certifikována pro výrobu rozvaděčů Technickou inspekcí ČR.

Před expedicí dodávek provádíme 100% kontrolu elektrického zapojení rozvaděčů, funkční a přejímací zkoušky FAT (Factory Acceptance Test). Na žádost zákazníka provádíme zkoušky na Elektromagnetickou kompatibilitu (EMC), případně na seismickou odolnost. Rozvaděče expedujeme v balení dle požadavku zákazníka, např. pro zámořskou přepravu v kontejnerech.

Reference