AKTUALITY A NOVINKY strana 2/3

28.01.2019

Zakázka 12-8-0010060 Centrální předávací stanice v Českých Budějovicích

Na konci minulého týdne byly ukončeny montážní a softwarové práce s přepojováním technologie Centrální předávací stanice v Českých Budějovicích. Ve spolupráci se správci TČB se podařilo za plného výkonu v topné sezóně vše bez výpadku přepojit, odzkoušet a uvést do provozu. (Stanice totiž jako jediná v Českých Budějovicích slouží k rozvodu tepla a TUV).

09.12.2018

Vánoční večírek ZPA Industry a.s., rok 2018

Vánoční večírek ZPA Industry a.s., rok 2018

Dne 7.12.2018 se konal Vánoční večírek naší společnosti ZPA Industry a.s. Tentokrát jsme měli naplánovaný večer v centru zábavy Four Bowl v Ostrově, kde pro nás bylo připraveno občerstvení formou švédských stolů a různé druhy nápojů. Během .......

15.11.2018

Veletrh pracovních příležitostí

Veletrh pracovních příležitostí

V současné době probíhá ve městě Sokolov Veletrh pracovních příležitostí, kterého se naše společnost pravidelně zúčastňuje.

Pokud jste nás zde dnes navštívit nestihli, nezoufejte, ve čtvrtek 22.11. nás naleznete na dalším veletrhu, který se bude konat v Karlových Varech od 9:00 do 15:00 (v Lidovém domě ve Staré Roli).

Stále hledáme nové kolegy do našeho týmu na pozice:

Neváhejte a přijďte se na nás podívat, třeba to budete právě VY, koho hledáme...

28.08.2018

„NAŠÍ PRÁCI PŘIROVNÁVÁM K MECHANISMU LIDSKÉHO TĚLA‟

„NAŠÍ PRÁCI PŘIROVNÁVÁM K MECHANISMU LIDSKÉHO TĚLA‟

Jsme firma, která má zkušenosti více než 65 let na trhu průmyslových automatizací. Co má toto konstatování za význam? Jaké je její hlavní zaměření,  současné cíle, vize a jaká byla kariérní cesta generálního ředitele firmy ZPA Industry a.s.? Na tyto otázky nám odpovídá samotný generální ředitel společnosti.

27.03.2018

,,Tradice a kvalita projektování"

Za podpory Petra Formáčka, vedoucího našeho projekčního oddělení, vyšel skvělý článek o ZPA Industry a.s. na slovenském portálu ATP Journal.

Pro zobrazení článku klikněte ZDE