AKTUALITY A NOVINKY

15.02.2019

Zakázka pro Jadernou elektrárnu Dukovany

V lokalitě EDU (Jaderná Elektrárna Dukovany) byla naší firmou úspěšně dokončena zakázka pod názvem „Úpravy algoritmů automatik a signalizace DGS“.
Cílem realizace byla celková optimalizace řízení 12-ti Diesel generátorových stanic na základě provozních zkušeností, změn limitů a podmínek provozu.
Diesel generátorové stanice na EDU slouží jako záložní zdroje pro napájení důležitých technologických celků při výrobě el. energie z jádra.

Zajímavostí je, že zakázka se všemi dodatky trvala od roku 2013 do 2019, celkem tedy 6 let a rozdělena do 20 dílčích celků.

11.02.2019

Školení systémů GE-IP

Naše firma rozšířila svou nabídku služeb v oblasti školení systémů GE-IP. Chceme využít zkušeností našich systémových inženýrů v oblasti programování PLC a HMI a připravili jsme pro naše zákazníky na webu ZPA nabídku jasně definovaných školících kurzů s termíny a cenou.

Seznam školení si můžete prohlédnout na: https://www.zpaindustry.cz/skoleni-1155

28.01.2019

Zakázka 12-8-0010060 Centrální předávací stanice v Českých Budějovicích

Na konci minulého týdne byly ukončeny montážní a softwarové práce s přepojováním technologie Centrální předávací stanice v Českých Budějovicích. Ve spolupráci se správci TČB se podařilo za plného výkonu v topné sezóně vše bez výpadku přepojit, odzkoušet a uvést do provozu. (Stanice totiž jako jediná v Českých Budějovicích slouží k rozvodu tepla a TUV).

09.12.2018

Vánoční večírek ZPA Industry a.s., rok 2018

Vánoční večírek ZPA Industry a.s., rok 2018

Dne 7.12.2018 se konal Vánoční večírek naší společnosti ZPA Industry a.s. Tentokrát jsme měli naplánovaný večer v centru zábavy Four Bowl v Ostrově, kde pro nás bylo připraveno občerstvení formou švédských stolů a různé druhy nápojů. Během .......

15.11.2018

Veletrh pracovních příležitostí

Veletrh pracovních příležitostí

V současné době probíhá ve městě Sokolov Veletrh pracovních příležitostí, kterého se naše společnost pravidelně zúčastňuje.

Pokud jste nás zde dnes navštívit nestihli, nezoufejte, ve čtvrtek 22.11. nás naleznete na dalším veletrhu, který se bude konat v Karlových Varech od 9:00 do 15:00 (v Lidovém domě ve Staré Roli).

Stále hledáme nové kolegy do našeho týmu na pozice:

Neváhejte a přijďte se na nás podívat, třeba to budete právě VY, koho hledáme...

28.08.2018

„NAŠÍ PRÁCI PŘIROVNÁVÁM K MECHANISMU LIDSKÉHO TĚLA‟

„NAŠÍ PRÁCI PŘIROVNÁVÁM K MECHANISMU LIDSKÉHO TĚLA‟

Jsme firma, která má zkušenosti více než 65 let na trhu průmyslových automatizací. Co má toto konstatování za význam? Jaké je její hlavní zaměření,  současné cíle, vize a jaká byla kariérní cesta generálního ředitele firmy ZPA Industry a.s.? Na tyto otázky nám odpovídá samotný generální ředitel společnosti.