AKTUALITY A NOVINKY

09.12.2018

Vánoční večírek ZPA Industry a.s., rok 2018

Vánoční večírek ZPA Industry a.s., rok 2018

Dne 7.12.2018 se konal Vánoční večírek naší společnosti ZPA Industry a.s. Tentokrát jsme měli naplánovaný večer v centru zábavy Four Bowl v Ostrově, kde pro nás bylo připraveno občerstvení formou švédských stolů a různé druhy nápojů. Během .......

15.11.2018

Veletrh pracovních příležitostí

Veletrh pracovních příležitostí

V současné době probíhá ve městě Sokolov Veletrh pracovních příležitostí, kterého se naše společnost pravidelně zúčastňuje.

Pokud jste nás zde dnes navštívit nestihli, nezoufejte, ve čtvrtek 22.11. nás naleznete na dalším veletrhu, který se bude konat v Karlových Varech od 9:00 do 15:00 (v Lidovém domě ve Staré Roli).

Stále hledáme nové kolegy do našeho týmu na pozice:

Neváhejte a přijďte se na nás podívat, třeba to budete právě VY, koho hledáme...

28.08.2018

„NAŠÍ PRÁCI PŘIROVNÁVÁM K MECHANISMU LIDSKÉHO TĚLA‟

„NAŠÍ PRÁCI PŘIROVNÁVÁM K MECHANISMU LIDSKÉHO TĚLA‟

Jsme firma, která má zkušenosti více než 65 let na trhu průmyslových automatizací. Co má toto konstatování za význam? Jaké je její hlavní zaměření,  současné cíle, vize a jaká byla kariérní cesta generálního ředitele firmy ZPA Industry a.s.? Na tyto otázky nám odpovídá samotný generální ředitel společnosti.

27.03.2018

,,Tradice a kvalita projektování"

Za podpory Petra Formáčka, vedoucího našeho projekčního oddělení, vyšel skvělý článek o ZPA Industry a.s. na slovenském portálu ATP Journal.

Pro zobrazení článku klikněte ZDE

14.11.2017

Regionální centrum zpracování odpadů Karlovarského kraje

Regionální centrum zpracování odpadů Karlovarského kraje

Na bývalé výsypce mezi Vintířovem a Vřesovou na Sokolovsku vzniká unikátní regionální centrum zpracování odpadu. Karlovarský kraj bude mít jako první v republice systém kompletního zpracování komunálního odpadu a my jsme byli u toho!